05326745495
bilgi@tezimiduzenle.com

Nasıl Çalışıyoruz?

Tez hizmetlerimizle ilgili olarak, öğrencilere kapsamlı bir destek sunuyoruz. Öncelikle, tezlerinizin yazım kılavuzunuza uygun bir şekilde düzenlenmesini sağlıyoruz. Kapak sayfalarından, İçindekiler kısmına, Tablo ve Şekiller Listesinden Kısaltmalar Listesine, Kaynakça vb. tüm düzenlemeleri detaylı bir şekilde titizlikle inceliyor ve düzenliyoruz. 

Bu hizmetlerin yanı sıra, SPSS analiz hizmeti ile veri analizlerinizde size yardımcı oluyoruz. İstatistiksel analizlerin doğru ve etkili bir şekilde yapılmasını garantiliyoruz.

Bir diğer önemli hizmetimiz, tezlerdeki intihal oranını düşürmektir. Özgün bir çalışma sunmanız için metni analiz ediyor ve intihal oranını minimuma indiriyoruz.

Tüm bu süreçlerde, öğrencilerden işleri tamamlanmadan herhangi bir ön ödeme talep etmiyoruz. Çalışma tamamlandığında size gösterdikten sonra ödeme alıyoruz. Eğer enstitünüz, tezinizde herhangi bir eksik ya da hata bulursa, bu düzenlemeleri ekstra bir maliyet olmadan gerçekleştiriyoruz.

Tezinizin her aşamasında yanınızdayız; Tez düzenleme, analiz, intihal kontrolü ve daha pek çok konuda profesyonel destek sağlıyoruz. Sizde tezinizde yaşamış olduğunuz problemler ile ilgili bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz…

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ara